Hakkımızda

 

Sipahi Reklam ve Tasarımcılık  olarak siz değerli müşterilerimizi doğal taş ile en kolay yoldan ve en yakın perspektiften buluşturmayı kendimize hedef edindik.

    Yaşam alanlarınızı doğallaştırmanızın en çeşitli ve en uygun yollarını aradık. Sadece Showroom ile kısıtlı kalmayıp sipahimarble.com websitemizi de kurup, mermer ve traverten gibi birçok farklı doğal taştan ürettiğimiz benzersiz ürünleri online alışveriş portalına taşıdık. 

    Uzun yıllardır hem yurtiçi hem yurtdışı birçok farklı projeye imza atan Sipahi Reklam ve Tasarımcılık  şimdi de ayrıca doğal taş sektöründe tasarım fikirleriyle sizlerle...

    Sipahi Marble Tasarım doğal taş lavabo, kurna, tezgah ve aksesuarlarla banyo dizaynına doğal taş tasarımlarıyla farklı bir soluk getirdiği gibi, mermer fıskiyeler, saksılar, bahçe çeşmeleri vb. ürünlerle de bahçe ve salonlarınızı en farklı boyutlara taşımayı, ilerleyen zamanlarda da daha birçok farklı doğal taş ürün çeşitleriyle herkesi buluşturmayı misyon edinmiştir.

    ''Sorun değil, çözüm üretiyoruz'' sloganıyla uzun yıllardır imza attığı projelerin referanslarını sergilemekten gurur duyan firmamız için müşteri memnuniyetinin oldukça önemli olduğunu da belirtmek isteriz...