Teslimat Şartları

Sipahi Marble, aldığınız ürünleri size en kısa zamanda ve en uygun fiyata teslim etmeyi amaç edinmiştir.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibidir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç ürün detayında belirtilen teslimat süresi sonunda kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız firmaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 


 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Herhangi bir sorun veya sorunuz olması halinde lütfen bizimle iletişime geçin.

Tüm ürünlerimiz size teslim edilene kadar Mermer Yapı Market Tasarım güvencesi altındadır.

Sipahi Marble, internet üzerinden veya telefonla alışveriş yapan müşterilerine sunduğu çok özel hizmet ile online alışverişe açılmış olan ister büyük ister küçük hacimli her ürünü tüm Türkiye'ye, hatta Dünyanın birçok farklı yerine teslim edebilmektedir.

Aynı anda aynı teslim noktasına sevk edilen 30 desi veya kilogram altındaki küçük hacimli siparişlerinizin daire kapısı önünde teslim edileceğini, aynı anda aynı teslim noktasına sevk edilen 30 desi veya kilogram üzerindeki büyük hacimli siparişlerinizin apartman kapısında teslim edileceğini belirtmek isteriz.

Kargo ile gönderilen siparişleriniz çalıştığımız kargo şirketinin gönderi alanı ile sınırlıdır. 

Kargo firmaları ilçe merkezlerine uzak olan bazı yerleşim bölgelerine teslimat yapmamaktadır. Bu noktalara haftanın belirli günlerinde teslimat yapılmakta veya alıcının siparişini en yakın kargo şubesinden kendisinin alması rica edilmektedir. 

Sipariş verdikten sonra teslimat adresi tanımladığınızda ilgili kargo firmasının ürünün teslim edileceği bölgeye teslimat yapıp yapmadığını, telefon ihbarlı bölge olup olmadığını ya da hangi gün teslimat yaptığını öğrenebilirsiniz.

Sipariş vermiş olduğunuz ürünün 100 desi/kg üzeri olması halinde ambar veya nakliye ile teslim edilebilir. Sipahi Marble müşteri temsilcilerimiz bu konu ile ilgili siparişiniz oluşur oluşmaz sizlere ulaşım sağlayıp detaylı bilgiyi verecektir.


Not: ( Desi = en(cm)*boy(cm)*yükseklik(cm) / 3000 olarak hesaplanır.)